W.KRUK Piękny Pierścionek Złoty – złoto 375, Diament 0,01ct,szafir – ZIN/PB+291

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Piękny Pierścionek Złoty – złoto 375, Diament 0,01ct,szafir – ZIN/PB+291

Cena regularna: 949.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Piękny Pierścionek Złoty – złoto 375, Diament 0,01ct,szafir – ZIN/PB+291, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Piękny Pierścionek Złoty – złoto 375, Diament 0,01ct,szafir – ZIN/PB+291:

Żółte złoto i szafir tworzą zachwycające, na długo zapadające w pamięć zestawienie. Klejnot ten charakteryzujący się intensywnie niebieską barwą uważa się za symbol wiedzy, szerokich horyzontów i miłości opartej na partnerstwie oraz wzajemnym zaufaniu. Z kolei żółte złoto łączy w sobie symbolikę kruszcu i koloru, z jednej strony może więc być kojarzone z luksusem oraz doskonałością, z drugiej, z głębią duchową, wewnętrzną harmonią i elementem żeńskim. Złoty pierścionek z brylantami i szafirem od W.KRUK można zestawić z jednym z dostępnych w ofercie sklepu łańcuszków oraz pierścionkiem i kolczykami z kolekcji. Całość będzie idealnym zwieńczeniem wieczorowej stylizacji.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 08
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 949.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Piękny Pierścionek Złoty – złoto 375, Diament 0,01ct,szafir – ZIN/PB+291, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *