W.KRUK Pierścionek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SPS/PB1092

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Pierścionek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SPS/PB1092

Cena standardowa: 89.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Pierścionek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SPS/PB1092, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Pierścionek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SPS/PB1092:

Srebrny pierścionek Bursztynowy Kwiat to bardzo intrygujący model biżuterii, która z pewnością przypadnie do gustu paniom kochającym morze, plażę i bursztyny, ale przede wszystkim – niebanalne kompozycje jubilerskie. Połączenie srebra 925 z ciemnym bursztynem jest bardzo popularne i trzeba przyznać, że od lat niezmiennie udane. Cienka, prosta obrączka ze srebra w swojej centralnej części rozgałęzia się, aby dać solidne podparcie dla właściwego elementu ozdobnego, który ma średnicę aż 1,4 cm. Można więc śmiało powiedzieć, że ten pierścionek będzie dominował na dłoni swojej właścicielki. Element ozdobny tworzy kwiat osadzony w uformowanym w odpowiedni kształt srebrze. Jego płatki wykonane są z pojedynczych bursztynów w ciemnej barwie, koloru mocnej herbaty. Naturalne niedoskonałości bursztynu sprawiają, że nie ma dwóch identycznych modeli pierścionka, a jego całkowity wydźwięk jest bardzo artystyczny i naturalny. Świetnie współgra z wisiorkiem, kolczykami i bransoletą z tej samej kolekcji.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 10
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 89.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Pierścionek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SPS/PB1092, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *