W.KRUK Pierścionek Złoty – złoto 585 – ZSJ/PB+182

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Pierścionek Złoty – złoto 585 – ZSJ/PB+182

Cena regularna: 1790.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Pierścionek Złoty – złoto 585 – ZSJ/PB+182, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Pierścionek Złoty – złoto 585 – ZSJ/PB+182:

Pierścionek złoty o luksusowym designie to propozycja, która z pewnością zachwyci kobietę w momencie oświadczyn. To model zdecydowanie przykuwający uwagę, dlatego dedykowany jest paniom odważnym, które zrobią dla niego specjalne miejsce na swoim palcu i będą z dumą prezentować go na co dzień. Pierścionek wykonano ze złota próby 585 o pięknym, głęboko żółtym kolorze. Jego delikatna obrączka ma szerokość 0,1 cm. W centralnej części, po zewnętrznej stronie umieszczono rząd białych kamieni wtopionych dość głęboko w powierzchnię. Element ozdobny stanowi piękne koło, którego rozmiar i kształt podkreślone zostały przez zwężenie obrączki w miejscu styku z nim. Kamienie zostały osadzone w gnieździe na płasko. W centrum, na podwyższeniu, znajduje się pojedynczy, niewielki kamień otoczony złotymi elementami gniazda oraz kilka kamieni o większym rozmiarze dookoła elementu ozdobnego. Zdecydowanie jest to bardzo kunsztowny, luksusowy pierścionek, doskonały dla eleganckich i świadomych kobiet z klasą. Biżuteria W.KRUK pakowana jest w ozdobne pudełko, więc może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub samej siebie.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 08
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 1790.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Pierścionek Złoty – złoto 585 – ZSJ/PB+182, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *