W.KRUK PROMOCJA Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,02ct,szafir – ZHH/KB+31BK

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK PROMOCJA Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,02ct,szafir – ZHH/KB+31BK

Cena regularna: 2790.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK PROMOCJA Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,02ct,szafir – ZHH/KB+31BK, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK PROMOCJA Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,02ct,szafir – ZHH/KB+31BK:

Kolczyki złote zdobią kobiece uszy od pierwszych lat ich życia. Z wiekiem zmieniają się ich fasony i kamienie, które je zdobią. W dorosłym życiu panie dysponują coraz piękniejszymi i cenniejszymi kolczykami, a te prezentowane obok właśnie do takich należą. Na uwagę zasługują przede wszystkim zdobiące je kamienie szlachetne. Cudownie niebieskie szafiry należą do najpiękniejszych kamieni szlachetnych na świecie. Projektanci chętnie po nie sięgają, bo niosą one ze sobą coś z elegancji, coś z dostojności, a także wydaje się, że skrywają jakąś tajemnicę. W starożytności uważano je za symbol prawdy i wszelkiej sprawiedliwości. Dziś z kolei wielu twierdzi, że chronią one właścicielkę przed nędzą i ubóstwem. Prezentowane kolczyki złote to idealna biżuteria dla eleganckiej kobiety z klasą, która lubi się otaczać pięknymi przedmiotami. Kolczyki te wraz z pierścionkiem i wisiorkiem, wykonanymi według tego samego projektu, tworzą ekskluzywną kolekcję, którą warto podarować ukochanej kobiecie z okazji ważnych wydarzeń w życiu, takich jak zaręczyny, ślub czy też jego okrągła rocznica.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 2790.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK PROMOCJA Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,02ct,szafir – ZHH/KB+31BK, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *