W.KRUK PROMOCJA Pierścionek Złoty – złoto 585, Brylant 0,08ct – ZCG/PB+988K

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK PROMOCJA Pierścionek Złoty – złoto 585, Brylant 0,08ct – ZCG/PB+988K

Cena regularna: 2290.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK PROMOCJA Pierścionek Złoty – złoto 585, Brylant 0,08ct – ZCG/PB+988K, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK PROMOCJA Pierścionek Złoty – złoto 585, Brylant 0,08ct – ZCG/PB+988K:

Pierścionek złoty bicolor z dużym oczkiem jest ozdobą niezwykle misterną – tutaj żaden element nie znajduje się bez powodu. Obrączka o gładkich, obłych krawędziach wykonana została z żółtego złota o próbie 585. U szczytu rozszerza się na kształt ciekawego, niebanalnego rusztowania, na którym umieszczono elementy ozdobne. Wnętrze obrączki w górnej części nieznacznie rozszerza się, imitując miejsce dla drobnych brylantów 0,08 ct, umieszczonych w niej na kształt ziarenka ryżu. W centralnym miejscu obrączki znajduje się właściwy element ozdobny o średnicy około 1,5 cm, czyli w bardzo dobrze wyeksponowanym rozmiarze. W oprawie z białego złota umieszczono brylanty, układające się w efektowne koło. Z uwagi na wysokiej jakości kruszec oraz kamienie wykorzystane w tym modelu można go śmiało podarować jako pierścionek zaręczynowy. Pasują do niego kolczyki oraz wisiorek pochodzące z tej samej dwukolorowej kolekcji. Wspólnie tworzą bardzo ekskluzywny komplet. Biżuteria W.KRUK pakowana jest w ozdobne pudełko, więc może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub samej siebie.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 10
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 2290.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK PROMOCJA Pierścionek Złoty – złoto 585, Brylant 0,08ct – ZCG/PB+988K, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *