W.KRUK PROMOCJA Złoty Pierścionek – złoto 500, Iolit,oliwin…

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK PROMOCJA Złoty Pierścionek – złoto 500, Iolit,oliwin…

Cena regularna: 2590.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK PROMOCJA Złoty Pierścionek – złoto 500, Iolit,oliwin…, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK PROMOCJA Złoty Pierścionek – złoto 500, Iolit,oliwin…:

Oryginalny pierścionek wykonany w żółtym złocie, ozdobiony wieloma zjawiskowymi kamieniami: iolit, oliwin, topaz swiss blue oraz topaz london blue. Ta biżuteria i cała kolekcja W.KRUK to bogactwo koloru, szlachetność kruszca i wyjątkowość kamieni. Pierścionek niczym prawdziwy klejnot, mieni się tysiącem najpiękniejszych barw i zwraca na siebie uwagę swoją niepowtarzalnością. Stworzony z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Kamienie użyte w pierścionku zostały wybrane bardzo starannie, a jubiler dopracował każdy detal tak, by pierścień cieszył oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Użyte kamienie osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. To prawdziwa perełka w ofercie marki, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i kolczykami o tym samym wzorze. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze upominki dla Twoich bliskich, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze najpiękniejsze momenty. Ten pierścionek lub cały komplet biżuterii z iolitem, topazami i oliwinem będzie wspaniałym wyznaniem uczuć i pamiątką na zawsze. W kolekcji dostępne są także podobne pierścionki, wisiorki i kolczyki z innymi, równie pięknymi kamieniami szlachetnymi, np. granatami, ametystami czy rodolitami.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 08
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 2590.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK PROMOCJA Złoty Pierścionek – złoto 500, Iolit,oliwin…, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *