W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…

W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…

Cena standardowa: 4290.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…

W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…

Informacje na temat produktu W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…:

Zjawiskowe kolczyki wykonane w żółtym złocie, ozdobione przepięknymi kamieniami: iolitem, oliwinem, topazami swiss blue oraz topazami london blue. Ta biżuteria i cała kolekcja od W.KRUK to bogactwo barw, szlachetność kruszca i wyjątkowa jakość kamieni szlachetnych. Te wyjątkowe kolczyki to prawdziwe klejnoty, mieniące się tysiącem najpiękniejszych barw. Długi element ozdobny został stworzony z materiałów najwyższej jakości, z wielką uwagą i precyzją. Kamienie użyte do wykonania tej złotej, ekskluzywnej biżuterii zostały wybrane bardzo starannie, a jubiler dopracował każdy detal tak, by ozdoba cieszyła oko nawet najbardziej wymagających kobiet. Użyte materiały osiągają niezwykle głębokie i wyjątkowe barwy. To prawdziwa perełka w ofercie marki, zwłaszcza w połączeniu z wisiorkiem i i pierścionkiem o tym samym wzorze, z tymi samymi kamieniami. Biżuteria od W.KRUK to najpiękniejsze upominki dla Twoich bliskich, to prezenty połyskujące złotem i blaskiem kamieni szlachetnych, niosące bogatą symbolikę i tworzące Wasze najpiękniejsze momenty. Te kolczyki o przepięknej kolorystyce lub cały komplet biżuterii z iolitem, topazami i oliwinem będą wspaniałym wyznaniem uczuć i pamiątką na zawsze. W kolekcji dostępne są także podobne pierścionki, wisiorki oraz kolczyki z innymi, równie pięknymi kamieniami szlachetnymi, np. granatami, ametystami czy rodolitami.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 4290.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK RABAT Kolczyki Złote – złoto 585, Iolit,oliwin,…, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *