W.KRUK RABAT Obrączka Złota – Grawer GRATIS – złoto 585 – ZZK/O_44B52G

W.KRUK RABAT Obrączka Złota – Grawer GRATIS – złoto 585 – ZZK/O_44B52G

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: W.KRUK RABAT Obrączka Złota – Grawer GRATIS – złoto 585 – ZZK/O_44B52G

Cena standardowa: 3290.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK RABAT Obrączka Złota – Grawer GRATIS – złoto 585 – ZZK/O_44B52G, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

W.KRUK RABAT Obrączka Złota – Grawer GRATIS – złoto 585 – ZZK/O_44B52G

Informacje na temat produktu W.KRUK RABAT Obrączka Złota – Grawer GRATIS – złoto 585 – ZZK/O_44B52G:

Miłość zakochanych nie ma ograniczeń i nie zna żadnych granic. Męska obrączka Ametta z białego złota utrzymana w klasycznym stylu. Wyjątkowa biżuteria ślubna w niezwykły sposób podkreśli piękno niepowtarzalnej chwili. Zachwyca blaskiem, zaskakuje dopracowaniem detali i już zawsze będzie przypominać o głębi Waszego uczucia.Bogaty wybór wariantów obrączek W.KRUK wyraża się wieloma atrybutami, z których jednym z najważniejszych jest wybór wykończenia. Obrączka męska Ametta dostępna jest wyłącznie w szlifie gładkim. W prezentowanym modelu istnieje również możliwość wyboru soczewki oraz koloru biżuterii.Soczewka:Soczewka to komfortowe wyprofilowanie obrączki. Biżuteria ślubna o tym profilu posiada specjalne wyoblenie po jej wewnętrznej stronie, dzięki czemu przylega ona do palca serdecznego mniejszą powierzchnią. Dzięki temu komfort noszenia biżuterii jest znacznie większy.Grawer:Decydując się na zakup obrączek ślubnych, możesz wybrać jedną opcji z wyjątkowej personalizacji – grawerunku. Usługa jest bezpłatna, a jedyne, nad czym musisz pomyśleć to jego motywem. Data Waszego ślubu, rocznica pierwszego spotkania? Wasze imiona lub miłosna sentencja? Ogranicza Was jedynie jego długość znaków oraz Wasza fantazja!Wykończenia:Gładkie – wygładzanie powierzchni biżuterii, które nadaje blask i wyjątkowy połysk obrączceSatynowe – matowienie obrączki specjalną technologią, która dodaje „satynowy” mat wzdłuż obwodu biżuteriiPiaskowane – rodzaj matowienia obrączki, które nadaje biżuterii równą fakturę Diamentowane – wykończenie obrączki, które sprawia, że biżuteria charakteryzuje się połyskującymi nacięciami, dzięki użyciu głowicy obrotowej.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Obrączka
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 12
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 3290.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK RABAT Obrączka Złota – Grawer GRATIS – złoto 585 – ZZK/O_44B52G, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.