W.KRUK RABAT Pierścionek Złoty – złoto 585, Diament 0,01ct,szafir – ZHH/PB+37BK

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK RABAT Pierścionek Złoty – złoto 585, Diament 0,01ct,szafir – ZHH/PB+37BK

Cena regularna: 2290.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK RABAT Pierścionek Złoty – złoto 585, Diament 0,01ct,szafir – ZHH/PB+37BK, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK RABAT Pierścionek Złoty – złoto 585, Diament 0,01ct,szafir – ZHH/PB+37BK:

Prezentowant pierścionek złoty to element biżuterii o wyjątkowym charakterze. Jest to pierścień zwracający uwagę, o sporych rozmiarach i bardzo kunsztownym wykonaniu. Zdecydowanie wymaga zwrócenia większej uwagi na jego design i szczegóły, jakie w nim zaprezentowano. Model ten wykonano ze złota próby 595. W centralnym punkcie gładkiej, cienkiej obrączki wznosi się efektowne rusztowanie, będące gniazdem dla elementu ozdobnego o wysokim stopniu złożoności. W górnej części obrączka zdobiona jest za pomocą drobnych diamentów 0,01 ct. Element ozdobny o średnicy 1,3 cm ma kształt koła i wykonany jest ze złota pokrytego ciekawym rowkowaniem. We wnętrzu znajduje się złota konstrukcja w kształcie kwiatu. Jego środek wypełnia duży, okrągły szafir w ciemnogranatowym kolorze. Identyczne cztery szafiry znajdują się w płatkach kwiatów, podobnie jak drobne diamenty, których użyto dla podkreślenia efektowności i wysokiej jakości tego pierścionka. Doskonale współgra on z wisiorkiem i kolczykami z tej samej kolekcji.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 08
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 2290.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK RABAT Pierścionek Złoty – złoto 585, Diament 0,01ct,szafir – ZHH/PB+37BK, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *