W.KRUK RABAT Wisiorek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SRB/WB091K

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK RABAT Wisiorek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SRB/WB091K

Cena standardowa: 89.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK RABAT Wisiorek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SRB/WB091K, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK RABAT Wisiorek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SRB/WB091K:

Koń to jedno ze zwierząt, z którymi ludzi łączy szczególna więź przyjaźni. Symbolizuje energię fizyczną i umysłową, intuicję oraz wrażliwość. Wisiorek z tym motywem będzie więc idealnym prezentem dla osoby odznaczającej się wysoką inteligencją oraz rozwiniętą zdolnością do empatii. Projektanci W.KRUK zdecydowali się wykonać wizerunek konia w srebrze, kruszcu od wielu setek lat kojarzonego z elementem żeńskim, duchowością oraz głębią emocjonalną. W element ozdobny wprawili pojedynczy owalny bursztyn o jasnomiedzianym kolorze. Ten niezwykły klejnot powstał w procesie kamienienia żywicy drzew iglastych niegdyś porastających tereny dzisiejszego Bałtyku. Wisiorek koń od W.KRUK zachwyca nie tylko precyzją wykonania i dbałością o szczegóły, ale i kontrastem kolorystycznym powstałym pomiędzy kolorem srebra i bursztynu. Zawieszkę można zestawić z jednym z dostępnych w ofercie sklepu łańcuszków.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Wisiorek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 89.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK RABAT Wisiorek Srebrny – srebro 925, Bursztyn – SRB/WB091K, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *