W.KRUK Unikalne Złote Kolczyki – złoto 585, Diament 0,01ct,topaz london blue – ZIN/KB+280K

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Unikalne Złote Kolczyki – złoto 585, Diament 0,01ct,topaz london blue – ZIN/KB+280K

Cena standardowa: 2590.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Unikalne Złote Kolczyki – złoto 585, Diament 0,01ct,topaz london blue – ZIN/KB+280K, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Unikalne Złote Kolczyki – złoto 585, Diament 0,01ct,topaz london blue – ZIN/KB+280K:

Pierwszym co zapada w pamięć, gdy spojrzy się na tę niezwykłą biżuterię jest intensywny granat topazów, który wspaniale kontrastuje z ciepłym blaskiem żółtego złota i intensywnym, zimnym lśnieniem diamentów. Biżuteria zachwyca wykwintnością użytych materiałów jubilerskich. Topaz London blue od wielu setek lat kojarzony jest z artystami, idealistami i osobami związanymi z branżą kreatywną. Podobno nosząca go osoba staje się bardziej zrelaksowana i pewna siebie, łatwiej radzi sobie z problemami, które spotyka na swojej drodze. Ze względu na swoją długość kolczyki będą jedynie nieznacznie wystawać poza płatek ucha. Dzięki temu zarówno będą wygodne do noszenia, jak i subtelnie podkreślą szczupłość szyi noszącej je kobiety. Zapięcie w typie bigla angielskiego dodatkowo zwiększy komfort noszenia. Kolczyki z topazami London blue od W.KRUK można zestawić z pierścionkiem i wisiorkiem z kolekcji.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 2590.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Unikalne Złote Kolczyki – złoto 585, Diament 0,01ct,topaz london blue – ZIN/KB+280K, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *