W.KRUK Wspaniała Bransoletka – metal, Perła – ZTW/AP09

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Wspaniała Bransoletka – metal, Perła – ZTW/AP09

Cena standardowa: 159.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Wspaniała Bransoletka – metal, Perła – ZTW/AP09, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Wspaniała Bransoletka – metal, Perła – ZTW/AP09:

Bransoleta z metalu z perłami to połączenie klasyki z nowoczesnością. Perły nie od dziś są jednymi z ukochanych kamieni kobiet na całym świecie. Wyrażają naturalne piękno, delikatny blask i wodzą na pokuszenie swoim niepowtarzalnym kolorem oraz kształtem. Wykorzystane w tej bransoletce perły są nietypowe – bardzo starannie wyselekcjonowane, reprezentujące to, co w perłach najciekawsze. Bransoleta ma postać prostej opaski elastycznej. Jedną z jej części stanowią perły umieszczone w jednej linii, zaś część frontowa, eksponowana na nadgarstku, to dwa sznury pereł. Mienią się w subtelnym odcieniu bieli, prezentując swoje bogactwo. Kamienie użyte do wyrobu tej bransoletki mają nieregularny, nieidealny kształt. Jest to właśnie cecha, która najbardziej zachwyca miłośniczki tych szlachetnych drobiazgów. Taka bransoleta świetnie nadaje się jako ozdobny akcent do strojów klasycznych oraz lekkich, zwiewnych sukienek letnich, a nawet sukni ślubnych.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Bransoletka
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 159.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Wspaniała Bransoletka – metal, Perła – ZTW/AP09, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *