W.KRUK Wspaniałe Srebrne Kolczyki – srebro 925, Bursztyn – SRB/KB101KZ

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Wspaniałe Srebrne Kolczyki – srebro 925, Bursztyn – SRB/KB101KZ

Cena standardowa: 199.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Wspaniałe Srebrne Kolczyki – srebro 925, Bursztyn – SRB/KB101KZ, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Wspaniałe Srebrne Kolczyki – srebro 925, Bursztyn – SRB/KB101KZ:

Kolczyki srebrne z kroplą bursztynu są dodatkiem o niewielkich rozmiarach, za to wysokim walorze jakościowym. Pozwalają poczuć się piękniej, bez względu na to, czy są zakładane do stylizacji wieczorowych, oficjalnych, czy na spotkanie z przyjaciółmi lub randkę. Mogą stanowić idealny duet z wisiorkiem z tej samej kolekcji, nie potrzebując już niczego więcej, aby olśnić wszystkich dookoła! Kolczyki srebrne z bursztynem wykonano ze srebra próby 925 pomalowanego na kolor jasnego, różowego złota, dzięki czemu zyskują charakter bardziej ekskluzywnych. Zostały zawieszone na tradycyjnym biglu angielskim, na którym doczepiono ruchomy element ozdobny. Ma on postać nieregularnego listka z widocznymi żebrowaniami, wewnątrz którego w centralnej części znajduje się naturalny bursztyn, pięknie oszlifowany na kształt kropelki. Bursztyn w połączeniu ze złotym kolorem oprawy daje bardzo ciepły, przyjemny wygląd. Z pewnością spodoba się on kobietom kochającym klasykę i ponadczasowe piękno, które wynika z uroków natury, zamkniętej w postaci bursztynu.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 199.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Wspaniałe Srebrne Kolczyki – srebro 925, Bursztyn – SRB/KB101KZ, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *