W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B

W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B

Cena standardowa: 13900.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B

W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B

Informacje na temat produktu W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B:

Naszyjnik z białego złota z diamentem. Biżuteria najwyższej jakości od W.KRUK. Białe złoto i szlachetne kamienie tworzą duet, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Wszystko to powieszone na delikatnym łańcuszku z białego złota, który dodaje całości jeszcze więcej czaru. Biżuteria z diamentem to coś, o czym marzy każda kobieta, to pewnego rodzaju wizytówka, świadcząca o najwyższej klasie, wyjątkowo dobrym guście i nienagannym stylu. Design naszyjnika jest bardzo prosty, ale to właśnie w jego prostocie i w szlachetnych materiałach tkwi całe piękno. Kamień i białe złoto bronią się same, niepotrzebne są tu dodatkowe ozdobniki i kolory. W ofercie W.KRUK znajdziemy pierścionek i kolczyki, z którymi naszyjnik może stworzyć komplet. Biżuterię można nosić raz w komplecie, a innym razem poszczególne elementy z osobna, w zależności od stylizacji, okazji czy nastroju. Złoty naszyjnik z diamentem to biżuteria z pokroju tych, które dodają niesamowitego blasku każdej stylizacji – zarówno codziennym jeansom, koktajlowej małej czarnej, jak i długiej, wieczorowej sukni, której pięknie wypełni dekolt. Ta klasycznie piękna biżuteria zasługuje na uznanie i jesteśmy pewni, że zachwyci nawet te najbardziej wymagające kobiety. Będzie też wspaniałą, rodzinną pamiątką na lata, taką, którą można przekazywać z pokolenia na pokolenie. W ofercie W.KRUk można znaleźć także ten sam naszyjnik z diamentem o innej wielkości.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Naszyjnik
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 13900.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Wspaniały Naszyjnik – złoto 750, Diament 0,55ct – ZFT/NB+140B, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *