W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925, Cyrkonia – SDL/PC079

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925, Cyrkonia – SDL/PC079

Cena standardowa: 109.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925, Cyrkonia – SDL/PC079, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925, Cyrkonia – SDL/PC079:

Pierścionki srebrne projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami. Wiele z nich projektuje się w stylu klasycznym, bo ten nigdy nie wychodzi z mody na dobre. Od dłuższego czasu równolegle do klasycznej biżuterii dużą popularnością cieszy się ta minimalistyczna. Prezentowany srebrny pierścionek jest właśnie idealnym przykładem tego drugiego trendu. Z pozoru kształtem przypomina zwykłą srebrną obrączkę, jednak fantastycznie zdobiona niewielkimi cyrkoniami zewnętrzna płaszczyzna obrączki czyni z niej iście elegancki pierścionek utrzymany w stylu nowoczesnym. Do jego wykonania użyto srebra próby 925 i cudownych, drobniutkich i przezroczystych cyrkonii, które cudownie połyskują w każdym świetle. Srebrny pierścionek od W.KRUK przepięknie prezentuje się na kobiecej dłoni. Może być jedyną minimalistyczną ozdobą na ręce, podkreślając wówczas szlachetną i wysublimowaną osobowość właścicielki. Pierścionek ten warto podarować swojej dziewczynie lub innej bliskiej kobiecie, bo najpewniej sprawi ogromną radość każdej z nich.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 08
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 109.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925, Cyrkonia – SDL/PC079, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *