W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925 – SBI/PS027

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925 – SBI/PS027

Cena regularna: 109.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925 – SBI/PS027, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925 – SBI/PS027:

Pierścionek srebrny to jeden z tych pierścionków, które po prostu uwielbia się nosić na co dzień, często nawet bez zdejmowania do snu. Jest to bardzo delikatny wyrób, którego subtelność sprawia, że pasuje on niemal do każdego rodzaju stroju. Jego wąska obrączka podkreśla urodę szczupłych dłoni i pięknie wykonany manicure. Poprzez swoją subtelność, pierścionek ten ma niezwykłą moc oddziaływania – nie rzuca się zbytnio w oczy, a jedynie w bardzo lekki sposób błyszczy na palcu i eksponuje oczywiste walory jego urody. Pierścionek wykonano ze srebra próby 925 – jednej z najbardziej lubianych i najlepiej tolerowanych prób srebra na świecie. Jest to srebro o pięknym, białym kolorze i lekkim połysku, o wysokiej plastyczności. Obrączka ma szerokość 0,3 cm, co czyni ją niezwykle delikatną, idealną do romantycznych stylizacji, eleganckich sukien, a także biurowych uniformów. Jej wnętrze stanowią delikatne tłoczenia w romby, po obu stronach otoczone grawerem w bardzo delikatne ząbki, który świetnie podkreśla jakość całego wyrobu.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Pierścionek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 08
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 109.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Wspaniały Srebrny Pierścionek – srebro 925 – SBI/PS027, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *