W.KRUK Wspaniały Srebrny Wisiorek – srebro 925, Bursztyn – SGT/WB458K

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Wspaniały Srebrny Wisiorek – srebro 925, Bursztyn – SGT/WB458K

Cena standardowa: 129.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Wspaniały Srebrny Wisiorek – srebro 925, Bursztyn – SGT/WB458K, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Wspaniały Srebrny Wisiorek – srebro 925, Bursztyn – SGT/WB458K:

Piękny wisiorek srebrny od W.KRUK. Biżuteria o kształcie koła, w które wpisane jest drzewo życia, symbolizujące niezwykłą siłę i odrodzenie. Symbolika drzewa życia jest znana już od wieków, ale dopiero od niedawna ten motyw zyskał popularność wśród jubilerów, zaraz obok symbolu nieskończoności, liścia paproci czy skrzydeł ptaków i aniołów. Ten wisiorek ma nie tylko bogatą symbolikę, ale także bogate zdobienie naturalnym kamieniem, bursztynem. Bursztyn to słoneczny kamień, często wykorzystywany w biżuterii. To szczególne kamienie, przybierające różne barwy, dzięki czemu biżuteria z bursztynami jest taka ciekawa i niepowtarzalna. Wisior będzie silnym talizmanem i przepięknym prezentem dla osób ceniących sobie symbolikę ukrytą w starannie dobranych dodatkach oraz połączenie tradycji z nowoczesnością. Srebrna zawieszka jest sprzedawana bez łańcuszka, ale dobranie odpowiedniego wzoru nie będzie problemem, bo w ofercie W.KRUK dostępnych jest wiele srebrnych łańcuszków o różnych długościach i splotach. Rozmiar całkowity wisiorka to 2,8 cm długości.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Wisiorek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 129.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Wspaniały Srebrny Wisiorek – srebro 925, Bursztyn – SGT/WB458K, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *