W.KRUK Wyjątkowa Bransoletka Srebrna – srebro 925, Cyrkonia – SDL/AC296

W.KRUK Wyjątkowa Bransoletka Srebrna – srebro 925, Cyrkonia – SDL/AC296

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: W.KRUK Wyjątkowa Bransoletka Srebrna – srebro 925, Cyrkonia – SDL/AC296

Cena standardowa: 649.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Wyjątkowa Bransoletka Srebrna – srebro 925, Cyrkonia – SDL/AC296, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

W.KRUK Wyjątkowa Bransoletka Srebrna – srebro 925, Cyrkonia – SDL/AC296

Informacje na temat produktu W.KRUK Wyjątkowa Bransoletka Srebrna – srebro 925, Cyrkonia – SDL/AC296:

Wiosna zapowiada Nowy Początek. Jako preludium lata obiecuje świat pełen najpiękniejszych kolorów. Sprawia, że każda chwila staje się wyjątkowa. Daje energię do marzeń i do działania. Zachęca, aby celebrować każdą chwilę. Preludium to Nowy Początek, który zwiastuje wszystko to, o czym marzymy. Ciesz się nim już teraz!Preludium to autorska kolekcja biżuterii inspirowana motywem barwnegokolibra. Piękne modele wykonane ze srebra, zdobione cyrkoniami o wyjątkowej gradacji: granatowych, zielonych, różowych oraz białych kamieni. Wybrane elementy kolekcji pokryto szlachetnym, różowym złotem.Srebrna bransoletka Preludium to jubilerska interpretacja motywu kolibra – symbolu szczęścia, radości i wolnej energii. Migoczące cyrkonie ułożone w płynne przejście kolorystyczne odzwierciedlają magię kolorów upierzenia kolibra, ujmując blaskiem i kunsztem wykonania.Dowolność w łączeniu modeli pozwala na zabawę biżuterią, na personalizację oraz wyjątkową interpretację trendów. Dlatego bransoletka z cyrkoniami najlepiej prezentuje się w wielobarwnych setach, które wyczarujesz razem z pozostałymi naszyjnikami, pierścionkami, zawieszkami oraz kolczykami z linii Preludium od W.KRUK.Bransoletka posiada wygodne zapięcie na karabinek oraz przedłużkę, którą wykończono uroczym elementem w formie kolibra.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Bransoletka
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 649.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Wyjątkowa Bransoletka Srebrna – srebro 925, Cyrkonia – SDL/AC296, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.