W.KRUK Wyjątkowe Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,03ct,szafir – ZIN/KB+293

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Wyjątkowe Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,03ct,szafir – ZIN/KB+293

Cena regularna: 2890.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Wyjątkowe Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,03ct,szafir – ZIN/KB+293, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Wyjątkowe Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,03ct,szafir – ZIN/KB+293:

Klasycznie elegancka forma, wykwintność materiałów i gra kolorów sprawiają, że od biżuterii nie sposób jest oderwać spojrzenia. Kolczyki wykonano z najwyższej jakości żółtego złota, kruszcu od wielu setek lat symbolizującego doskonałość i niezniszczalność. Ten wyjątkowy materiał jubilerski jest uważany za jeden z najpopularniejszych kruszców, po które chętnie sięgają jubilerzy z całego świata. W złoto wprawiono diamenty symbolizujące doskonałość i luksus, oraz szafiry kojarzone z wiedzą, partnerstwem i otwartością umysłu. Klejnoty te charakteryzują się głęboką granatową barwą, która wyraziście kontrastuje z ciepłym blaskiem złota oraz zimnym lśnieniem diamentów. Kolczyki eleganckie od W.KRUK można zestawić z pierścionkiem z kolekcji. Całość utworzy kompozycję idealną, która sprawdzi się na oficjalne spotkania w pracy, stylowe przyjęcia lub romantyczne kolacje.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 2890.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Wyjątkowe Kolczyki Złote – złoto 585, Diament 0,03ct,szafir – ZIN/KB+293, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *