W.KRUK Wyjątkowy Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW10

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Wyjątkowy Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW10

Cena regularna: 579.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Wyjątkowy Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW10, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Wyjątkowy Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW10:

Złoty naszyjnik z kolekcji MALACHIT od W.KRUK. Unikatowa, nowoczesna biżuteria, zaprojektowana i wykonana w poznańskiej manufakturze. To prawdziwe dzieła sztuki, wykorzystujące prostotę i piękno geometrycznych kształtów, w których kolor złoconego mosiądzu i butelkowa zieleń tworzą kompozycję idealną. Wzór tego wisiorka to wariacja na temat koła. Cała kolekcja MALACHIT jest wykonana ze złota i mosiądzu, a wiele modeli, jak ten opisywany, zostało ozdobione nieskazitelnie pięknymi, zielonymi malachitami. Nazwa kamienia oraz całe kolekcji – malachit, pochodzi z języka greckiego, gdzie oznacza „malache”, roślinę, której liście mają właśnie ten niezwykły odcień zieleni, podobnie jak malachit. Prezentowany naszyjnik ze złota odznacza się subtelnym wzornictwem, którym zwraca na siebie uwagę. Ta kolorowa biżuteria została stworzona dla odważnych kobiet, kochających wyzwania i pragnących dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Noszona na co dzień lub podczas wieczornych wyjść i bankietów doda kobiecości i niezwykłej pewności siebie. W kolekcji dostępnych jest wiele elementów biżuteryjnych wykonanych w złocie i mosiądzu, a także tych ozdobionych przepięknymi, zielonymi malachitami.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Naszyjnik
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 579.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Wyjątkowy Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW10, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *