W.KRUK Zjawiskowa Bransoletka – stal – SIT/AA047

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Zjawiskowa Bransoletka – stal – SIT/AA047

Cena standardowa: 139.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Zjawiskowa Bransoletka – stal – SIT/AA047, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Zjawiskowa Bransoletka – stal – SIT/AA047:

Poszukując biżuterii, która idealnie wpisze się w większość stylizacji, warto wziąć pod uwagę prezentowaną bransoletę, która jest w dwóch kolorach. To model, na który najchętniej postawią nastolatki oraz młode panie. Bransoleta wykonana jest ze stalowego łańcuszka w dwóch kolorach – srebrnym i czarnym. W związku z tym będzie pasowała do ubrań o różnej kolorystyce. Problemem nie będzie także dopasowanie do niej kolczyków czy wisiorka, ponieważ każdy model wykonany ze srebra będzie idealnie się z nią komponował. Bransoleta ze stali dwukolorowa mimo materiału, z którego została stworzona, ma w sobie pewną subtelność. To dlatego może być się odpowiednim prezent dla kobiet, które w szalonych wzorach i modelach nie czują się zbyt pewnie. Maksymalna długość bransolety wynosi 21 cm, a więc na pewno dopasuje się do każdej ręki i ozdobi ją w wyjątkowy sposób, nadając charakteru całości stylizacji.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Bransoletka
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 139.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Zjawiskowa Bransoletka – stal – SIT/AA047, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *