W.KRUK Zjawiskowy Naszyjnik – złoto 375 – ZTO/NZ100

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Zjawiskowy Naszyjnik – złoto 375 – ZTO/NZ100

Cena regularna: 699.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Zjawiskowy Naszyjnik – złoto 375 – ZTO/NZ100, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Zjawiskowy Naszyjnik – złoto 375 – ZTO/NZ100:

Ten interesujący naszyjnik skomponowany jest z dwóch cienkich złotych łańcuszków z elementami ozdobnymi w formie połyskującego, srebrnego trójkąta i złotej strzały. Subtelny, a jednocześnie elegancki sprawdzi się zarówno na zwyczajne wyjście z przyjaciółmi, jak i do pracy. Naszyjnik jest optymalnej długości, mierzy około 40 centymetrów, dzięki czemu podkreśla linię obojczyków. Ciekawa minimalistyczna forma, interesująca dzięki połączeniu delikatności złotych łańcuszków z masywniejszymi elementami ozdobnymi, sprawia, że naszyjnik rzuca się w oczy. Trójkąt skierowany wierzchołkiem w dół może być tutaj interpretowany jako symbol płci żeńskiej. Geometryczny wzór jest również świadectwem znajomości trendów przez projektantów W.KRUK, ich zdolności do tworzenia ciekawej, a przy tym minimalistycznej biżuterii. Naszyjnik jest więc idealny dla kobiet świadomych własnej atrakcyjności i pewnych siebie, których styl jest nowoczesny i elegancki.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Naszyjnik
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 699.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Zjawiskowy Naszyjnik – złoto 375 – ZTO/NZ100, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *