W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZIO/KC63

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZIO/KC63

Cena regularna: 229.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZIO/KC63, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZIO/KC63:

Złote kolczyki od W.KRUK. Piękny wzór przypominający swoim kształtem iskrzącą się cyrkoniami kroplę wody. Kolczyki są zapinane na wygodne sztyfty, zostały wykonane z żółtego złota i pięknie ozdobione jasnymi i ciemnymi cyrkoniami. Połyskujące w świetle kamienie symbolizują tutaj odbijające się od kropli wody światło, co nadaje całości niezwykłej lekkości i sprawia, że jest to biżuteria, obok której ciężko przejść obojętnie. Złote kolczyki z cyrkoniami podarowane na prezent ucieszą każdą dziewczynę i kobietę, bez względu na styl i wiek. To biżuteria, która sprawdzi się na wieczorne wyjścia, dodając romantycznego charakteru stylizacjom. Kolczyki są średniej wielkości, mają 0,7 cm długości i do 0,5 cm szerokości. W ofercie W.KRUK można znaleźć wiele zawieszek i naszyjników, które mogą stanowić uzupełnienie kolczyków i tworzyć wspólnie wspaniałe zestawy biżuterii, idealne również na prezent.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 229.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZIO/KC63, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *