W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZOL/KC08

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZOL/KC08

Cena standardowa: 299.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZOL/KC08, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZOL/KC08:

Te piękne kolczyki wykonano z najwyższej jakości żółtego złota próby 375. Ten wyjątkowy materiał jubilerski jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie za swój ciepły, złoty blask. W element ozdobny wprawiono pięknie szlifowane, prostokątne cyrkonie. Klejnoty te charakteryzują się niezwykle silnym blaskiem porównywanym do lśnienia diamentów. Ze względu na swoją długość, kolczyki będą jedynie nieznacznie wystawać poza płatek ucha. Dzięki temu zarówno będą wygodne do noszenia, jak i subtelnie podkreślą szczupłość szyi noszącej je kobiety. Dodatek będzie idealnym zwieńczeniem stylizacji na eleganckie przyjęcie. Biżuterię można również zestawić z wisiorkiem z kolekcji. Kobieta, która zdecyduje się nosić to połączenie, poczuje się pewna siebie i atrakcyjna, będzie lśnić niczym gwiazda na nocnym niebie. Kolczyki z cyrkoniami od W.KRUK po prostu warto jest posiadać w swojej szkatułce na biżuterię.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 299.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Cyrkonia – ZOL/KC08, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *