W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Topaz swiss blue,biały topaz – ZHH/KT05

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Topaz swiss blue,biały topaz – ZHH/KT05

Cena regularna: 1590.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Topaz swiss blue,biały topaz – ZHH/KT05, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Topaz swiss blue,biały topaz – ZHH/KT05:

Moda na ciekawe kamienie w jubilerstwie rozwija się w najlepsze. Prezentowane kolczyki złote są tego idealnym przykładem. Przepiękne topazy prezentują się znakomicie, a przecież to trochę zapomniane, ale ciągle cudowne kamienie szlachetne, należące do grupy krzemianów. Rzadko spotyka się je w naturze, a szkoda, bo tak bardzo urzekają bogactwem swoich barw. Topazom przypisuje się niezwykłe właściwości. Znawcy twierdzą, że to kamienie idealne dla osób ciągle starających się budować własną asertywność, dla tych, którzy mają trudności w nawiązywaniu kontaktów. Topaz pomoże im czuć się pewnie i walczyć o siebie. W medycynie niekonwencjonalnej panuje pogląd, że te szlachetne kamienie potrafią przeciwdziałać stanom depresyjnym i z nimi walczyć. Uważa się także, że topazy spowalniają procesy starzenia i są silnym atrybutem długowieczności. Złote kolczyki z topazami od W.KRUK to niebanalna ozdoba kobiecych uszu. Są one elementem kolekcji biżuterii, w której skład wchodzą także wisiorek i pierścionek. Każdy z tych elementów będzie wspaniałym podarunkiem dla ukochanej kobiety.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 1590.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Złote Kolczyki – złoto 375, Topaz swiss blue,biały topaz – ZHH/KT05, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *