W.KRUK Złoty Wisiorek – złoto 585, Diament 0,02ct,topaz london blue – ZHH/WB+10

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Złoty Wisiorek – złoto 585, Diament 0,02ct,topaz london blue – ZHH/WB+10

Cena regularna: 999.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Złoty Wisiorek – złoto 585, Diament 0,02ct,topaz london blue – ZHH/WB+10, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Złoty Wisiorek – złoto 585, Diament 0,02ct,topaz london blue – ZHH/WB+10:

Luksus, elegancja, kobiecość – oto trzy koncepty, które przychodzą na myśl, gdy spojrzy się na ten wyjątkowy wisiorek od W.KRUK. Spodoba się on przede wszystkim kobietom o wyrafinowanym guście. Będzie idealny na uroczysty wieczór czy ważną kolację z ukochanym. Diamenty to kamienie cenione przez jubilerów i kobiety na całym świecie z uwagi na swój wyjątkowo silny blask. Z kolei topaz london blue jest klejnotem zachwycającym swoją intensywną, błękitną barwą. Podobno posiada on magiczne właściwości, dzięki którym nosząca go kobieta poczuje, że może zaufać swojej intuicji oraz osiągnie stan wewnętrznej harmonii. Wisiorek z diamentem i topazem od W.KRUK można zestawić z jednym z łańcuszków dostępnych w ofercie oraz kolczykami i pierścionkiem z kolekcji. Całość zachwyci wszystkich w otoczeniu noszącej tę biżuterię kobiety i sprawi, że nie sposób będzie odwrócić od niej spojrzenia.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Wisiorek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 999.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Złoty Wisiorek – złoto 585, Diament 0,02ct,topaz london blue – ZHH/WB+10, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *