Kategoria: Zegarek

Zegarki na chwilę odeszły w zapomnienie. Z powodu posiadania telefonu komórkowego. Jednak wróciły i coraz częściej są wyszukiwane. Określają osobowość człowieka, ale także wyznaczają rytm codzienny i pozwalają być punktualną/punktualnym także tym osobom, które mają z tym problem.

Ale przede wszystkim stanowią ten element biżuterii damskiej lub męskiej, którym lubimy się szczycić, gdyż fajny zegarek, to element naszej nie tylko zewnętrznej dekoracji, ale także stanu ducha.

Zegarki damskie

Zegarki damskie możemy nosić w zależności od naszej budowy ciała. Jeżeli jesteś Kobietą drobnej budowy ciała, to powinnaś wybrać delikatny zegarek na cieniutkim pasku, lub wąskiej bransolecie. Jeżeli natomiast jesteś wysoką postawną Kobietą, to wybierz duży zegarek z dużą bransoletą lub szerokim paskiem. Zegarki mogą być złote, srebrne, pozłacane, posrebrzane, z kamieniami, z eleganckimi lub sportowymi tarczkami. Wybierz taki, który Cię określa i z którym będziesz czuła się na co dzień, jak ryba w wodzie. Najlepiej miej co najmniej dwa, jeden na eleganckie wyjścia, drugi na imprezy.

Zegarki męskie

Zegarki męskie to już inna bajka. Również w zależności od tego, czy wychodzimy z małżonką, partnerką do teatru, czy na imprezę, to trzeba mieć co najmniej dwa zegarki. Ale zegarki męskie to stan umysłu, posiadania, punktualności i zorganizowania. To także prestiż i elegancki męski dodatek do ubioru.